O mnie

 

Grafika nie jest dla mnie pracą wykonywaną od poniedziałku do piątku, a wieloletnią pasją, która napędza mnie do działania. Aktualizuję swoją wiedzę, ścigam i (jedynie czasem) staram się prześcignąć trendy, szanuję czas klienta i jego pomysły.

Trudno pisać o sobie, o swoim zawodzie, umiejętnościach, o tym, co się lubi. Bardzo trudno. Przynajmniej moim zdaniem. Podejrzałem jak robią to inni projektanci/ graficy. Czy to mi pomogło? Kompletnie nie. Jedni piszą o tym, co potrafią, wymieniają programy graficzne i zaznaczają poziom zaawansowania swoich umiejętności. Ja wychodzę z założenia, że to moje prace mają być wizytówką, mają mówić o mnie jak o profesjonalnym grafiku. Oczywiście, że znam programy, to jest narzędzie do pracy, więc muszę je znać dobrze.

*

Grafik freelancer. Tworzę prawie wszystko, co związane z ogólnym pojęciem grafiki użytkowej. Od dłuższego czasu specjalizuję się głównie w projektowaniu etykiet, pudełek oraz wszelkich opakowań. Wyzwaniem połączonym z ogromną satysfakcją jest także tworzenie identyfikacji wizualnej.

*

Kompleksową obsługą firm zajmuję się codziennie. Mam także doświadczenie w tworzeniu projektów dla instytucji kultury.
Zachęcam i zapraszam do współpracy. Pogadajmy, dogadajmy się. PROSTE.